Biz Fazla'yız. Hep daha fazlasıyız.

Biz Fazla’yız. Konu Dünya’mızın iyiliği olduğunda, dert edinen ve elini taşın altına koyan Dünya vatandaşlarıyız. İşimizin odağına etkiyi koyarız, sahip olduğumuz yetkinlikler ile Dünya için etki yaratma hedefiyle yola çıkarız. Bir problem gördüğümüzde adil ve sürdürülebilir bir çözüm üretmek adına şevkle işe koyuluruz. Biz, sadece atık yönetimi sektörüne liderlik eden değil aynı zamanda Dünya’mızı kurtaracak dönüşüme ön ayak olan şirketiz.

Fikirleri
gerçeğe
dönüştürürüz.

Biz aksiyon insanıyız. Fikirleri gerçeğe dönüştürmeye tutkuyla bağlıyız. Koşullar ne olursa olsun, bir etki yaratılacaksa onu her zaman yaratırız. Mükemmeliyetçi yaklaşımın yükü ile değil, her zaman daha iyisini yapma hedefiyle adım adım ve cesurca ilerleriz. Süreçlerimizi sürekli takip eder, gerekli gördüğümüz noktalarda gelişimimiz için adımları atarız. En az yürüdüğümüz yol kadar başarılarımızın da tadını çıkarır ve kutlamayı unutmayız.

Elimizdeki işe dikkatle odaklanırken büyük resmi görmeye devam ederiz. Sadece semptomları değil problemin kendisini tedavi ederiz. Kurduğumuz güçlü, samimi ve açık iletişim sayesinde, bağımlılık değil bağlılıkla, tek takım olarak hareket ederiz. Etki yaratmak ve sistematik dönüşümü tetiklemek için farkındalığımız yüksek ve çevremizle sürekli bağlantı halinde hareket ederiz.

Tek bir hücreyi
incelerken tüm
Dünya'yı görürüz.

Çıtayı
daima
yükseltiriz.

Öncüyüz. Sahip olduğumuz tutku ile kendimizi her daim güncel tutar; iş yapışımızı iyileştirecek yöntemler araştırır, yeni ve yaratıcı yollar geliştiririz. Konfor alanı nedir bilmeyiz, mevcut düzene meydan okur, daha iyisini ararız. Büyük bir kararlılıkla sınırlarımızı genişletir ve beklenenin ötesine geçeriz. Yaptığımız iş ve iş yapış biçimimiz ile etrafımızdaki herkese ilham veririz. Ar-Ge bizim için sadece bir departman değil, DNA’mızın önemli bir parçasıdır.

Yaptığımız işin gurmesiyiz. Yaptıklarımızla sektöre yön veririz. Meraklıyız ve bilgiye açız. Hayat boyu öğrenmeye inanırız; bildiklerimizi açıkça, kapsayıcı ve bilinçli şekilde paylaşmaktan ve uygulamaktan keyif alırız. Daimi öğrenim yaklaşımımız sayesinde sürekli katlanarak büyüyen profesyonel gelişimin peşindeyiz.

Ne yaparsak
en iyi
biz yaparız.

Fazla
biziz.

Şirket biziz. Hepimiz lideriz ve yaptığımız işe gereken durumlarda liderlik etmekten geri durmayız. Kararları hiyerarşi ile değil; veriye dayalı tercihler ve cesur, uzun vadeli ve pozitif etki yaratma arzusu ile alırız. Ne zaman ve nerede olursak olalım doğru olanı yaparız. Biz aynı hayali paylaşan, yorulmaksızın bu hayalin peşinde koşan ve kurduğu hayali gerçeğe dönüştüren bir rüya takımız.

Gelin birlikte fazlayı faydaya dönüştürelim.