Teknoloji Tabanlı Bütünsel Atık Yönetim Servislerimiz

Geniş servis portföyümüz ile atık oluşumunuzu önlemek ve oluşan atıklarınızı en yüksek fayda ile geri kazandırmak için size en uygun, güvenilir ve kolay çözümleri sunuyoruz.

Size Uygun Servislerimizi Şimdi Keşfedin

Fazla’nın sunduğu kapsamlı servis portföyü ve geniş paydaş ekosistemi ile kaynağında azaltım ve atık yönetimi şimdi hiç olmadığı kadar kolay. Teknolojik çözümlerimiz ve bütünsel yaklaşımımız ile elinizdeki tüm fazla ürünleri tek noktadan, güvenle, hızla ve uçtan uca takip edilebilir şekilde yönetin. Fazla ürünleriniz üzerinden ekonomik, çevresel ve sosyal fayda yaratmak için size en uygun servisleri keşfedin.

Servislerimiz

Fazla Market

Ticari online alışveriş platformu ile israf olma riski taşıyan fazla ürünleri kullanıma kazandırırken kazanç elde edin.

Bağış

İsraf olma riski olan fazla ürünlerinizi Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırın, fazlayı faydaya dönüştürün.

Hayvan Yemi

İnsan tüketimi için uygun olmayan gıdalarınızı kategorisi fark etmeksizin hayvan yemi üretiminde kullanarak döngüsel ekonomiye kazandırın.

Geri Dönüşüm

Değerlendiremediğiniz atıklarınızı tek nokta üzerinden döngüsel ekonomiye kazandırın, finansal avantaj sağlarken çevresel etkinizi pozitife çevirin.

Akıllı Tartı Sistemi

Mutfağınızda oluşan atıkları detaylı şekilde ölçün; veriye dayalı raporlar ile atığınızı, satın alım maliyetlerinizi ve karbon emisyonunuzu azaltın.

Fazla İyi

Gün içinde satılma şansı bulamayan fazla gıdalarınızı indirimli fiyatlarla tüketiciler ile buluşturun, gıda erişilebilirliğini artırırken israfı önleyin.

Sürdürülebilirlik Danışmanlığı

Kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan danışmanlık hizmetlerimiz ile maliyet değil uzun vadeli, somut ve pozitif etki yaratın.

Gelin birlikte fazlayı faydaya çevirelim