Sürdürülebilirlik hedeflerinizi
aksiyona dönüştürün, kurumsal
etkinizi güçlendirin

Uzman kadromuz tarafından kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan danışmanlık hizmetlerimiz ile maliyet değil uzun vadeli, somut ve pozitif etki yaratın; sürdürülebilirlik hedeflerinize kolayca ve başarıyla ulaşın.

Kurumsal sürdürülebilirlik dönüşümünde ilk adım

Sürdürülebilirlik Danışmanlığı servisimiz ile kurumunuzun ihtiyaç duyduğu dönüşüm hareketini bugün başlatın. Uzman kadromuz tarafından ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan danışmanlık hizmetlerimiz ile sürdürülebilirlik hedeflerinizi aksiyona dönüştürün, kurumsal faydanızı artırın, hedeflerinize başarıyla ulaşın.

Hedefinizi aksiyona dönüştürün.

Uzun vadeli, somut ve pozitif etki yaratın.

Yatırım getirinizi en üst seviyeye taşıyın.

Kurumsal kimliğinizi güçlendirin.

Yöneticilerin %90’ı sürdürülebilirliği önemli buluyor.
%90
Şirketlerin %60’ı sürdürülebilirlik stratejisine sahip.
%60
%25’i iş modeline sürdürülebilirliği dahil ediyor.
%25
Sadece %2'si hedeflerine başarıyla ulaşıyor.
%2

Sürdürülebilirlik hedeflerinizi başarıya ulaşan aksiyonlara dönüştürüyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Uygulanabilir, kapsayıcı ve katılımcı yaklaşımı benimseyen Sürdürülebilirlik Danışmanlığı servisimiz ile bu alandaki ihtiyaçlarınıza cevap veriyor, sürdürülebilirliği kurumsal kimliğinize entegre ederken maliyet değil değer katıyoruz.

Süreci ihtiyacınıza uygun şekilde özelleştiriyoruz
Tüm iş birimlerini çözümün parçası yapıyoruz
Uzun vadeli, somut ve pozitif etki odaklı yaklaşıyoruz
Etkinizi şeffaflıkla raporlayarak kimliğinize değer katıyoruz

Geniş Hizmet Portföyümüz

Sürdürülebilirlik Stratejisi ve Yönetimi

Uçtan uca ekip dahiliyetini sağlarken uygulanabilir ve entegre bir yaklaşım ile sürdürülebilirlik stratejinizi ve ulaşılabilir sürdürülebilirlik hedeflerinizi belirlemenizde sizlere destek oluyoruz. Takip edilebilir, uzun vadeli ve somut etkiler yaratıyor; tüm süreci şeffaf şekilde raporluyoruz. Hem kurumunuz hem de paydaşlarınızın sürdürülebilirliğine katkıda bulunuyoruz.

Atık Haritalandırma Danışmanlığı

İş modelinize uygun ve operasyonlarınıza kolayca adapte edilebilecek ölçüm metodolojilerini belirliyoruz. Küresel standartlara uygun şekilde hazırlanan raporlar ile kurumunuzda oluşan atığı ölçümlüyoruz. Uzun vadeli atık önleme ve değerlendirme planlamaları ile etkinizi her geçen gün güçlendiriyoruz.​

Kurumsal Eğitim

Uzman ekibimiz tarafından kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanan içeriklerimiz ile sürdürülebilirliği şirket kültürünüze entegre ediyoruz. Uygulanabilir aksiyonlardan oluşan yol haritanızı çıkarıyor, kurumsal atık önleme ve değerlendirme eğitimlerimiz ile etkinizi artırmak odağıyla çalışıyoruz.

Bireysel Eğitim

Kurumunuzdaki her ekibin sürdürülebilirlik dönüşümüne dahil olmasını sağlıyoruz. Profesyonel hayatta alınabilecek aksiyonlara ek olarak sürdürülebilirliği bireysel kararlarınıza taşımanız için eğitim içeriği hazırlıyoruz.

İleri Dönüşüm & Ticarileşme Proje Danışmanlığı

Üretim süreçlerinizde oluşan yan ürünleri doğal hammadde olarak kullanmanız ve katma değerli ürünlere dönüştürmeniz için projeler geliştiriyoruz. Uçtan uca süreç yönetimimiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm uzmanlığı ve partnerliği sağlıyoruz. Çevresel etkinizi en aza indirirken finansal kazanç elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Sorumluluk Projeleri

İhtiyaç analizlerimiz doğrultusunda kurumsal misyonunuza ve kültürünüze en uygun sosyal ve çevresel sorumluluk projelerini geliştiriyoruz. Proje kapsamının belirlenmesine ek olarak süreç boyu etki odağıyla birlikte hareket ediyoruz. Elde ettiğiniz etkileri şeffaf şekilde raporlayarak iletişiminizi güçlendiriyoruz.

Sürdürülebilir Etkinlik Yönetimi

İç veya dış paydaşlarınızla organize ettiğiniz etkinliklerin daha sürdürülebilir olması için sizinle birlikte çalışıyor, etkinliklerinizde minimum atık oluşması ve oluşan atığın en yüksek faydayla değerlendirilmesi için tüm süreci beraber kurguluyoruz.

Fazla’yı Paydaşlarından Dinleyin

Kurumsal sürdürülebilirlik hareketini başlatmak ve hedeflerinizi aksiyona dönüştürmek için bugün ilk adımı atın.