İsraf Oluşumunu Önlerken
Fazlayı Faydaya Dönüştürün

İsraf olma riski ile karşı karşıya olan fazla ürünlerinizi bağış platformumuz ve ulusal gıda bankası ağımız aracılığıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine izlenebilir bir şekilde ulaştırın, vergi avantajı ile finansal kazanç elde ederken fazlayı faydaya dönüştürün.

Sosyal Faydadan Çok Daha Fazlası

İsraf olma riski taşıyan ve bağış standartlarına uygun olan ürünleri kurtararak ihtiyaç sahipleriyle buluşturun, vergi avantajından yararlanın. İsrafı önleyip çevresel fayda yaratırken fazlayı sosyal faydaya dönüştürün. Fazla Bağış Servisimiz ile teknoloji tabanlı altyapımızdan ve ulusal gıda bankacılığı ağımızdan yararlanın, herkes için adil ve sürdürülebilir sistemleri birlikte inşa edelim.

İsraf oluşumunun önüne geçin.

Fazlayı sosyal faydaya dönüştürün.

Toplumsal farkındalığı geliştirin.

Kurumsal iletişiminizi güçlendirin.

Sosyal etkiyi işimizin kalbinde taşıyoruz.

Tek noktadan tüm Türkiye’deki bağış operasyonlarınızı yönetin, çevresel ve sosyal fayda sağlarken finansal kayıplarınızı azaltın.

Birlikte herkes için adil ve sürdürülebilir sistemler oluşturalım.
40000
günlük olarak bağışladığımız öğün sayısı
0 Milyon
her ay ulaştığımız ihtiyaç sahibi sayısı
0
gıda kurtarma hareketine devam ettiğimiz il sayısı

Gıda kurtarma çalışmalarımıza bağış ile başladık.

Gıda kurtarma operasyonlarımızın ilkini 2017 yılında bağış ile gerçekleştirdik. Birlikte fazlayı faydaya dönüştürdüğümüz paydaşlarımız ile 300.000’den fazla bağış operasyonunu Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdik. Gıda erişilebilirliğini artırmak ve her kurumun bu harekette yer almasını sağlamak için gerekli tüm teknoloji tabanlı altyapıyı ve ekosistemi kurduk, bağış operasyonlarını tek tıkla gerçekleştirdiğimiz bir yapı oluşturduk.

Her geçen gün etkimizi büyütürken daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak; israfı önlerken sosyal, çevresel ve finansal fayda yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Gelin birlikte fazlayı faydaya dönüştürelim,
bağışlanan ürünler ile ihtiyaç sahiplerine ulaşalım.