Dünyamızı birlikte kurtarmaya hazır mısınız?

Teknoloji tabanlı bütünsel atık yönetim çözümlerimiz ile atık oluşumunu bugün önleyebilir; fazla ürünlerinizi güvenilir şekilde ve kolayca en yüksek ekonomik, çevresel ve sosyal fayda ile döngüsel ekonomiye kazandırabilirsiniz.

Size Özel Servislerimizi Keşfedin

Tedarik zincirinin hangi paydaşı olursanız olun Fazla’nın sunduğu kapsamlı servis portföyü ve geniş paydaş ekosistemi ile ihtiyaç duyduğunuz kaynağında azaltım ve atık yönetimi çözümlerini keşfedin. Teknoloji tabanlı bütünsel servislerimiz ile tüm fazla ürünleri tek noktadan, güvenle, hızla ve uçtan uca takip edilebilir şekilde yönetin.

Hizmet Verdiğimiz Paydaşlar

Üretici

Tarih yakınlığı olan, stok fazlası, ambalaj hasarı bulunan ya da üretim firesi olan fazla ürünlerinizi döngüsel ekonomiye kazandırın.

Perakende & E-Ticaret

Tarih yakınlığı olan, stok fazlası ya da raftan çekme süresi yaklaşan fazla ürünlerinizi israf olmaktan kurtarın.

Distribütör

Tarih yakınlığı olan, stok fazlası ya da ambalaj hasarı bulunan fazla ürünlerinizi kolay ve güvenli şekilde faydaya dönüştürün.

HoReCA

Teknoloji tabanlı bütünsel yaklaşımımız ile işletmenizde oluşan atık miktarını azaltın, finansal fayda sağlayın.

Gıda Bankası & Dernek

Sürdürülebilir ve adil sistemler kurmak adına düzenli kaynak erişimi kazanırken sosyal etkinizi büyütün, daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşın.

Belediye

Sağlamak istediğiniz pozitif dönüşümü şimdi başlatın, yerel farkındalığı artırırken sürdürülebilirlik hedeflerinizi gerçeğe dönüştürün.

Hayvan Yemi Üreticisi

İhtiyaç duyduğunuz besin maddelerine fazla gıdaları değerlendirerek kolayca ve güvenle, uygun fiyatlara ulaşın.

Geri Dönüşüm & Kazanım Tesisi

Gıdadan ambalaja, tekstilden kimyasala farklı atık kollarındaki fazla ürünlere kolayca ve güvenle ulaşın.

Tüketici

Sürdürülebilirliği günlük hayatınızın bir parçası haline getirmek ve etki odaklı hareket ederken finansal fayda sağlamak için şimdi bize katılın.

Gelin birlikte fazlayı faydaya dönüştürelim.