Perakende firmalar ile fazlayı faydaya çeviriyoruz

Sürdürülebilir sistemler kurmak ve fazla ürünleri doğru şekilde yöneterek en yüksek fayda döngüsel ekonomiye kazandırmak için çalışıyoruz. Teknoloji tabanlı, bütünsel yaklaşımımız ile gıdadan tekstile ambalajdan kimyasala fazla ürünleriniz için en uygun servisi belirliyor, uçtan uca ve takip edilebilir süreç yönetimimiz ile etkinizi görünür kılıyoruz. Tarih yakınlığı olan, stok fazlası ya da raftan çekme süresi yaklaşan fazla ürünlerinizi döngüsel ekonomiye kazandırarak israf oluşumunu önlerken çevresel, sosyal ve finansal fayda sağlıyoruz.
Birlikte fazladan fayda yarattığımız 10’dan fazla sektör lideri perakende firmasına teşekkür ederiz.

Bizimle çalışabileceğiniz ürünler

Çeşitli sebepler ile stoğunuzda yaşlanan fazla ürünleriniz için Fazla Market tedarikçi ağına katılın, ürünlerinizin yeni alıcı kitlelerine ulaştırılmasını sağlayın, israf olmaktan kurtardığınız ürünleri finansal faydaya dönüştürün.

Dijital altyapımız ve Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan gıda bankacılığı ağımız ile fazla ürünlerinizi ihtiyaç sahiplerine ulaştırın; kurumsal sosyal etkinizi güçlendirirken fazlayı sosyal faydaya dönüştürün.

İnsan tüketimi için uygun olmayan fazla gıdalarınızı dijital platformumuz aracılığıyla ve uzman kadromuzun desteğiyle hayvan yemi üretiminde kullanarak döngüsel ekonomiye kazandırın.

Tehlikeli ya da tehlikesiz fark etmeksizin fazla ürünlerinizi tek nokta üzerinden çevresel fayda odağıyla geri kazandırın.

Gıdanın hangi aşamada ve ne miktarda atığa dönüştüğünü ürün tipi ve maliyet bazında takip edin, dijital altyapı tarafından oluşturulan raporlar ile atık azaltıcı aksiyonlar alarak satın alım maliyetlerinizi azaltın.

Rafınızda müşterilerle buluşmayı bekleyen fazla gıdalarınızı indirimli fiyatlarla tüketiciler ile buluşturun, gıda erişilebilirliğini artırırken israfı önleyin.

Uzman kadromuz tarafından ihtiyacınıza özel hazırlanan süreçler ile kurumsal sürdürülebilirlik hedeflerinizi aksiyona dönüştürün.

Haydi birlikte fazlayı faydaya çevirelim, atığı önleyelim.