Birlikte fazlayı faydaya çeviriyoruz

Sürdürülebilir sistemler kurmak ve fazla ürünleri doğru şekilde yöneterek en yüksek fayda döngüsel ekonomiye kazandırmak için çalışıyoruz. Teknoloji tabanlı, bütünsel yaklaşımımız ile gıdadan tekstile ambalajdan kimyasala fazla ürünleriniz için en uygun servisi belirliyor, uçtan uca ve takip edilebilir süreç yönetimimiz ile etkinizi görünür kılıyoruz.

Servislerimiz aracılığıyla atık takibi yaparak israf oluşumunu önlemek için ihtiyaç duyduğunuz içgörüleri sunuyor, üretim ve tedarik fazlası ürünlerinizi tüketici ile buluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Birlikte fazladan fayda yarattığımız 500'den fazla HoReCa sektörü paydaşımıza teşekkür ederiz.

Bizimle çalışabileceğiniz servislerimiz

Tedarikçilerin çeşitli sebeplerle stoğunda yaşlanan ürünlerini tedarik eden ve sağladığı kalite güvencesi ile indirimli fiyatlarla listeyen Fazla Market ile satın alım planınızdaki ürünlere uygun fiyatlara erişin, israf oluşumunu önlerken maliyetlerinizi azaltın.

Gıdanın hangi aşamada ve ne miktarda atığa dönüştüğünü ürün tipi ve maliyet bazında takip edin, dijital altyapı tarafından oluşturulan raporlar ile atık azaltıcı aksiyonlar alarak satın alım maliyetlerinizi azaltın.

Rafınızda müşterilerle buluşmayı bekleyen fazla gıdalarınızı indirimli fiyatlarla tüketiciler ile buluşturun, gıda erişilebilirliğini artırırken israfı önleyin.

Uzman kadromuz tarafından ihtiyacınıza özel hazırlanan süreçler ile kurumsal sürdürülebilirlik hedeflerinizi aksiyona dönüştürün.

Haydi birlikte fazlayı faydaya dönüştürelim, atığı önleyelim.