KVKK – Çağrı Merkezi Aydınlatma Metni

Fazla Gıda Anonim Şirketi’ni arayan kişiler 

  1. Çağrı merkezini arayan kişi öncelikle aşağıdaki şekilde yönlendirilmelidir: 

Fazla Gıda Anonim Şirketi’nin Çağrı Merkezine hoş geldiniz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırladığımız Aydınlatma Metnimize (●) tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmek için (●) tuşlayınız. 

  1. Aydınlatma metnini dinlemek için tuşlama yapan kişilere okunacak aydınlatma metni:  

İletişim bilgileriniz ile işlem güvenliği kayıtlarınız talep ve şikâyetlerinizin değerlendirilmesi ve bilgi güvenliği süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü bir şekilde KVK mevzuatına uygun işlenmektedir. 

Fazla Gıda Anonim Şirketi, anılan kişisel verilerinizi çağrı merkezimiz vasıtasıyla doğrudan sizlerden az önce anılan amaçları gerçekleştirmek için, Fazla Gıda Anonim Şirketi’nin veri sorumlusunun meşru menfaati hukuki sebebine dayanarak işlemektedir. 

Fazla Gıda Anonim Şirketi tarafından iletişim bilgileriniz yukarıda anılan amaçlarla sınırlı ve ölçülü olmak kaydıyla hukuki yükümlülüklerin yerine getirilmesi hukuki sebebine dayalı olarak kanunen yetkili kurum ve kuruluşlara; ayrıca çağrı merkezi hizmeti alınması kapsamında sözleşmenin ifası hukuki sebebi dayalı olarak tedarikçimize aktarılabilecektir.  

KVKK’nın “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi Maya Meridien İş Merkezi, Akat Mah., Ebulula Mardin Cad., No:16 K:6 Beşiktaş, İstanbul adresimize yazılı olarak veya … adreslerimize elektronik posta yoluyla gönderebilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgiye www.fazla.com internet sitesinden erişebilirsiniz.